Materiały prasowe

Agregat ścieków Compli 310 E jest idealny do odprowadzania ścieków z małych jednostek mieszkalnych

Compli 310 E

Kompaktowy system tłoczenia ścieków dla małych jednostek mieszkalnych

Producent pomp i przepompowni ścieków Pentair Jung Pumpen z Niemiec wprowadza na rynek nowy agregat tłoczny do ścieków  serii Drena Line. Compli 310 E wyróżnia się  kompaktowymi wymiarami i lekkością.  Doskonale nadaje się do odprowadzania ścieków z małych jednostek mieszkalnych.

Compli 310 E to gotowe do podłączenie i odporne na zalanie urządzenie do odprowadzania ścieków z małych mieszkań usytuowanych np. w suterenie. Dzięki kompaktowym wymiarom zbiornika, wynoszącym zaledwie 53 x 53 cm agregat zajmuje niewiele miejsca. Compli 310 E umożliwia wiele opcji podłączenia (4 x 50/100 mm) i dlatego jego montaż można elastycznie dopasować do warunków instalacji. Waga urządzenia - 31 kg i wtyczka ze zintegrowaną płytą sterującą zapewniają łatwe zamontowanie. Do uruchomienia systemu nie jest wymagany wykwalifikowany elektryk.

Mocny, kompaktowy i cichy

Mocny silnik prądu przemiennego pompy z wirnikiem o swobodnym przepływie spoczywa na stabilnej płycie pierścieniowej, wykonanej z żeliwa szarego. Zapewnia to agregatowi szczególną stabilność i  cichość pracy. Agregat jest wyposażony w zbiornik o pojemności 50 l. Compli 310 E zapewnia maksymalną wydajność 30 m3 / h przy niskim poziomie hałasu i osiąga maksymalną wysokośćpodnoszenia 7 m. W urządzeniu zamontowany jest wyjątkowo cichy zawór zwrotny. Odporny na zalanie agregat umożliwia stosowanie w pomieszczeniach narażonych podtopienia. Compli 310 E to kompletne urządzenie ze sterowaniem i zaworem zwrotnym w zakresie dostawy, które dodatkowo jest proste w montażu, obsłudze i konserwacji.

Ta animacja przedstawia zasadę działania oraz możliwości czyszczenia i konserwacji systemu podnoszenia 310 E.